NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

"Dobrze, już cenzurujemy" obiecuje Komorowskiej dziennikarka TVP. Ta taśma to HIT

Niezalezna PL

Ten krótki filmik to gwóźdź do trumny obecnego kierownictwa TVP. Na nagraniu, do którego dotarł portal niezalezna.pl widać jak Joanna Osińska, prowadząca program "Minęła dwudziesta" TVP Info, w trakcie spotkania z Anną Komorowską, już po wywiadzie z prezydentową prosi ją o akceptację jej pomysłu na kolejne nagranie. Zapewnia, że ocenzuruje co potrzeba i chwali żonę prezydenta Komorowskiego.

Co możemy dziś usłyszeć, oglądając nagranie rozmowy przeprowadzonej już po wywiadzie, którą TVP nie wyemitowała?

- Pani minister słuchała. Tu bym chciała, żeby pani minister ocenzurowała - mówi w pewnym momencie Komorowska. - Dobrze, już cenzurujemy - odpowiada dziennikarka. - Ja słuchałam, więc wydawało mi się, że wszystko było dobrze. Bardzo ładnie o tej atmosferze... - chwali prezydentową Joanna Osińska. Panie są ze sobą per "ty".

Informacje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."