NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

"Dobrze, już cenzurujemy" obiecuje Komorowskiej dziennikarka TVP. Ta taśma to HIT

(foto. Print Screen YouTube/Vimeo) / Film opublikował w internecie: 
niezaleznaPL

Ten krótki filmik to gwóźdź do trumny obecnego kierownictwa TVP. Na nagraniu, do którego dotarł portal niezalezna.pl widać jak Joanna Osińska, prowadząca program "Minęła dwudziesta" TVP Info, w trakcie spotkania z Anną Komorowską, już po wywiadzie z prezydentową prosi ją o akceptację jej pomysłu na kolejne nagranie. Zapewnia, że ocenzuruje co potrzeba i chwali żonę prezydenta Komorowskiego.

Co możemy dziś usłyszeć, oglądając nagranie rozmowy przeprowadzonej już po wywiadzie, którą TVP nie wyemitowała?

- Pani minister słuchała. Tu bym chciała, żeby pani minister ocenzurowała - mówi w pewnym momencie Komorowska. - Dobrze, już cenzurujemy - odpowiada dziennikarka. - Ja słuchałam, więc wydawało mi się, że wszystko było dobrze. Bardzo ładnie o tej atmosferze... - chwali prezydentową Joanna Osińska. Panie są ze sobą per "ty".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."