NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Film "Mgła" z tygodnikiem Gazeta Polska

Polecamy nowy numer tygodnika "Gazeta Polska"
UWAGA - w środę jako dodatek do tygodnika „Gazeta Polska” ukaże się film dokumentalny Marii Dłużewskiej i Joanny Lichockiej o katastrofie smoleńskiej pt. „Mgła”.
Globalne i lokalne grupy interesów, wrogie nam państwa i ideologiczne korporacje przyzwyczaiły się do tego, że Polska to ziemia niczyja. Prezydent Lech Kaczyński, odwołując się do tradycji Drugiej Niepodległej i kontynuując politykę nie-berlińsko-moskiewską Pierwszej RP, naraził się wielu możnym. Był państwowcem i zgromadził wokół siebie podobnie myślących 30-, 40-latków. – Część z nich zginęła, część wystąpiła w naszym filmie – powiedziała "Gazecie Polskiej Codziennie" Joanna Lichocka. Prezydenturę Lecha Kaczyńskiego oraz chwile żałoby wspominają: m.in. Jacek Sasin, Jakub Opara oraz Andrzej Duda.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."