NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Nowa płyta zespołu Fabryka - poezje Kolumbów na rockowo

Tym razem zespół zmierzył się z liryką polskich Kolumbów. 12 wierszy, w tym: Baczyńskiego („Drzewa”, „Źródło”, „Bez imienia”), Gajcego („Modlitwa o nas”, „Wezwanie”), Borowskiego, Szczepańskiego i innych zostało zilustrowanych muzyką rockową.

Kilka z utworów odwołuje się bezpośrednio do dramatycznych wydarzeń Powstania Warszawskiego, jednak większość tekstów to przemyślenia dotyczące sensu życia, wątpliwości i dylematów, z jakimi borykali się młodzi ludzie w trudnych czasach okupacji.

Wydawcami płyty są: Narodowe Centrum Kultury i Silver Records.

Mecenasem premierowego wydania płyty jest Energa S.A.

Płyta do nabycia w dobrych sklepach muzycznych.

www.fabryka.info.pl
www.facebook.com/fabrykafabryka

Informacje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."