NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

"Niech się Pani nie pogrąża" LUBNAUER NA DNIE

Stefan Podpalacz

Redakcja vod: Zabawne - jeszcze tylko Wyborcza i TVN trzymają się dzielnie, ale w Polsacie już nie wytrzymują tej hucpy...

POLSAT NEWS 04-01-2017

„Jesteśmy nowi w polityce. I mam wrażenie, że musimy znaleźć ten balans między tym, co jest nasze prywatne, a tym co jest polityczne. Ja już praktycznie zatraciłam sferę prywatną. Nie zdajemy sobie sprawy, że przestaliśmy być osobami anonimowymi” – tłumaczyła w Polsat News problemy wiceszefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. „Żartuje Pani? Doradca Leszka Balcerowicza jest nowy w polityce?” – ironizował dziennikarz stacji.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."