NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Komorowski, Palikot i publiczne pieniądze. Skandal w Łazienkach Królewskich

Kanał YouTube: Dorota Kania
Kanał YouTube: Dorota Kania
Program: Koniec systemu,

TV Republika program Doroty Kani "Koniec systemu odc. 11 cz. 1 - Skandal w Łazienkach Królewskich i 2 - Rozmowa z Grzegorzem Górnym o próbach zawłaszczania kultury przez liberałów.

Poniżanie pracowników, mobbing, nietrafione inwestycje, niegospodarność finansowa – to zaledwie, kilka z długiej listy zarzutów, które znalazły się w audycie dotyczącym Łazienek Królewskich. Od 2010 roku dyrektorem Łazienek Królewskich jest Tadeusz Zielniewicz, były działacz PZPR, bliski współpracownik Janusza Palikota i Bronisława Komorowskiego. A w drugiej części programu rozmowa z publicystą Grzegorzem Górnym na temat zawłaszczania ośrodków kultury przez środowiska liberalno - lewicowe.
Więcej na temat skandali w Muzeum Łazienki Królewskie także w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska", gdzie publikujemy szokujące informacje na temat zarządzania Muzeum Łazienki Królewskie, wydawaniu publicznych pieniędzy i bliskich kontaktach dyrektora Zielniewicza z Bronisławem Komorowskim. W tle są skandaliczne umowy MŁK m.in z Restauracją Belvedere, której właścicielką jest jedna z najbogatszych Polek Anna Starak.