NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Komorowski, Palikot i publiczne pieniądze. Skandal w Łazienkach Królewskich

Dorota Kania
Dorota Kania

TV Republika program Doroty Kani "Koniec systemu odc. 11 cz. 1 - Skandal w Łazienkach Królewskich i 2 - Rozmowa z Grzegorzem Górnym o próbach zawłaszczania kultury przez liberałów.

Poniżanie pracowników, mobbing, nietrafione inwestycje, niegospodarność finansowa – to zaledwie, kilka z długiej listy zarzutów, które znalazły się w audycie dotyczącym Łazienek Królewskich. Od 2010 roku dyrektorem Łazienek Królewskich jest Tadeusz Zielniewicz, były działacz PZPR, bliski współpracownik Janusza Palikota i Bronisława Komorowskiego. A w drugiej części programu rozmowa z publicystą Grzegorzem Górnym na temat zawłaszczania ośrodków kultury przez środowiska liberalno - lewicowe.
Więcej na temat skandali w Muzeum Łazienki Królewskie także w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska", gdzie publikujemy szokujące informacje na temat zarządzania Muzeum Łazienki Królewskie, wydawaniu publicznych pieniędzy i bliskich kontaktach dyrektora Zielniewicza z Bronisławem Komorowskim. W tle są skandaliczne umowy MŁK m.in z Restauracją Belvedere, której właścicielką jest jedna z najbogatszych Polek Anna Starak.

Informacje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."