NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Dziś premiera miniserialu Toma Hardy'ego. Czy "Tabu" okaże się hitem?

JoBlo TV Show Trailers

Na ten miniserial (8 odcinków) kinomani czekali od roku. Autorski projekt Toma Hardy'ego ("Incepcja", "Zjawa"), który do tej pory realizował się głównie aktorsko, będzie papierkiem lakmusowym jego scenopisarskiego talentu. Wielu spodziewa się prawdziwego hitu, chociażby ze względu na współpracę aktora z jego ojcem Edwardem "Chipsem" Hardym i reżyserem Ridleyem Scottem. Pierwszy odcinek "Tabu" można obejrzeć od dziś w serwisie HBO GO. Czy okaże się hitem?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."