NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Ciężarówka wjeżdża w tłum - ZAMACH W IZRAELU (TYLKO DLA DOROSŁYCH 18+)

Waldi78

Na nagraniu z kamery monitoringu zamieszczonym na Twitterze i YouTube pokazywanym przez izraelskie stacje telewizyjne widać, jak ciężarówka wjeżdża w grupę izraelskich żołnierzy na popularnej promenadzie w Jerozolimie, po czym cofa się, by najechać na nich jeszcze raz. Żołnierze zastrzelili napastnika. Rzeczniczka izraelskiej policji oświadczyła, że był to zamach terrorystyczny. Według policji zabici - trzy kobiety i mężczyzna - to osoby w wieku ok. 20 lat.
"Palestyński zamachowiec, który w niedzielę wjechał ciężarówką w grupę izraelskich żołnierzy w Jerozolimie, zabijając cztery osoby i raniąc 15, był prawdopodobnie sympatykiem Państwa Islamskiego. Znamy tożsamość tego napastnika i według wszelkich oznak jest to zwolennik Państwa Islamskiego. Otoczyliśmy Dżabal Mukaber (arabską dzielnicę w Jerozolimie Wschodniej - PAP), skąd przyjechał i prowadzimy inne działania, których szczegółów nie podam — oświadczył wczoraj premier Izraela Benjamin Netanjahu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."