NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Robert Górski parodiuje Prezesa

Kanał YouTube: UchoPrezesa
Kanał YouTube: UchoPrezesa
Program: Informacje,

Zawsze interesowało mnie to, co jest śmieszne. Inne dzieci patrzą np. na samoloty, ja natomiast notowałem w pamięci zaobserwowane śmieszne sceny czy zasłyszane gdzieś zabawne słowa – mówił „Codziennej” Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, w rozmowie z Igorem Szczęsnowiczem.

  • Jaka jest Pana recepta z okazji Nowego Roku na zasypanie dołu, który dzieli teraz Polaków?
  • Czas świąteczny powinien zawieszać wszelkie spory. Wydaje mi się, że gdyby każdy trochę ustąpił i wylał sobie na głowę kubeł zimnej wody, o którą z racji pory roku nietrudno, może udałoby się owe spory zażegnać. My, kabaret, przygotowujemy program, który z pewnością zjednoczy Polaków. Nosi tytuł „Ucho prezesa”. W poprzedniej kadencji Sejmu byłem w innym kabaretowym serialu Tuskiem, teraz będę prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Nie ma w tym serialu nic zajadłego i chcę nim udowodnić, że można śmiać się z polityków bez złośliwości.

Filmy:

1. Ucho Prezesa odc. 1 - Nowy gabinet - Mariusz oprowadza Prezesa po nowo urządzonym gabinecie, na straży którego stoi niezłomna pani Basia. To TU od tej chwili będą starali dostać się wszyscy zainteresowani.
Występują:
Robert Górski
Mikołaj Cieślak
Iza Dąbrowska

2. Ucho Prezesa odc. 2 - Zarządzanie przez kryzys - Prezes szkoli Mariusza, jak umiejętnie zarządzać jednostkami i całymi instytucjami poprzez własnoręcznie wywołany kryzys.
Występują:
Robert Górski
Mikołaj Cieślak
Michał Czernecki
Robert Majewski
Iza Dąbrowska

"Ucho Prezesa" to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. Jest tytułowym uchem, do którego każdy chce dotrzeć.

Polub nas:
FB: https://www.facebook.com/UchoPrezesa
Twitter: https://twitter.com/UchoPrezesa