NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Prezydent Duda w Izraelu (spotkania)

Kanał YouTube: Prezydent.pl
Program: Informacje,
Temat: Prezydent RP,
Gość: Andrzej Duda,

Filmy:

  1. Spotkanie Prezydenta RP i Prezydenta Państwa Izrael z przedstawicielami mediów. Polska sprzyja Izraelowi i procesowi pokojowemu na Bliskim Wschodzie - powiedział 17 stycznia 2017 r. prezydent Andrzej Duda w Jerozolimie. Z kolei prezydent Izraela Reuven Rivlin dodał, że Polska i Izrael podzielają wspólne wartości.
  2. Spotkanie Prezydenta RP i Prezydenta Palestyny z przedstawicielami mediów. Trwały pokój na Bliskim Wschodzie jest możliwy tylko przy dwustronnym porozumieniu między władzami Izraela i Palestyny, bez narzucania obu stronom rozwiązań z zewnątrz - powiedział prezydent Andrzej Duda 18 stycznia 2017 r. po spotkaniu z prezydentem Palestyny Mahmudem Abbasem.
  3. Prezydent Andrzej Duda z premierem B. Netanjahu odwiedził grób Jonatana Netanjahu. Prezydent Andrzej Duda odwiedził również szczególne miejsce - niepozorny grób na cmentarzu wojskowym w Jerozolimie. Ma on specjalne znaczenie dla Izraelczyków, zwłaszcza premiera Benjamina Netanjahu. Spoczywa tam jego brat i bohater narodowy, Jonatan Netanjahu.