NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Pierwsze WIDEO z premier Szydło po wypadku. Odwiedziła rannego oficera BOR

Kancelaria Premiera

Premier Beata Szydło jest w doskonałej kondycji – dobrze widać to na krótkim nagraniu, które pojawiło się w sieci. Pokazano na nim szefową rządu, która odwiedza w szpitalu rannego w wypadku oficera BOR. Premier Beata Szydło, która po piątkowym wypadku samochodowym przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, odwiedziła znajdującego się też w tym szpitalu oficera BOR. Nagranie wideo opublikowała kancelaria premiera. Film został opublikowany na profilach kancelarii premiera w serwisach społecznościowych. Na nagraniu premier idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza rannego w wypadku funkcjonariusza BOR, który leży w tym samym szpitalu. Premier od piątku jest pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, dokąd została przetransportowana śmigłowcem po wypadku w Oświęcimiu i badaniach w tamtejszym szpitalu. Premier pozostanie jeszcze przez najbliższych kilka dni na obserwacji w WIM – poinformował wcześniej we wtorek rzecznik rządu Rafał Bochenek. Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych – powiedział Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, opiekującego się premier. 

 

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."