NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Powitanie Michnika w Białymstoku. Zachwyceni "obrońcy demokracji" krzyczeli: "Pałować, pałować!"

Dzień Dobry Białystok
Independent Video Press 1
Maksymilian Popławski

Filmy:

  1. "Powitanie Michnika w Białymstoku" na YT opublikował Dzień Dobry Białystok
  2. "Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika!" konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej - 9.02.2017. Zdjęcia: Andrzej Pochylski. Montaż: Oskar Wądołowski. © Independent Video Press 2016
  3. "Młodzież Wszechpolska z Białegostoku ośmieszyła kodziarzy" na YT opublikował Maksymilian Popławski. Narodowcy z Młodzieży Wszechpolskiej urządzili happening w czasie spotkania z udziałem Michnika w Białymstoku. Zjawili się na sali pełnej kodziarzy, a po chwili wpadli tam ich koledzy przebrani za ZOMO-wców. Zachwyceni "obrońcy demokracji" krzyczeli: "Pałować, pałować!"
  4. TVP1 "Wiadomości" 13-02-2017, felieton rep: Jakub Wojtanowski, Anna Kubiak, zdjęcia: Władysław Malarowski
     
Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."