NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

"Polskie Drogi" odc. 72 (TYLKO DLA DOROSŁYCH 18+)

Polskie Drogi

Ponad 59,000 widzów na facebooku: https://www.facebook.com/polskiedrogi.tv
Wszystkie odcinki: http://polskiedrogi-tv.pl/polskie-dro...
Wideoblog: http://www.polskiedrogi-tv.pl/
Twitter: https://twitter.com/polskiedrogiTV
Jedź bezpiecznie: https://www.youtube.com/user/TVPjb/vi...

JEDEN OBRAZ WART WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW...
Dlatego właśnie stworzyłem serię Polskie Drogi. Ma ona przede wszystkim charakter edukacyjny. To właśnie dzięki takim nagraniom wszyscy mamy niepowtarzalną okazję uczyć się na błędach innych.
Uważam, że wszyscy powinni zaopatrzyć się w takie czarne skrzynki, które mogą udzielić cennych informacji w trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzeń drogowych, w których przecież wszyscy możemy - oczywiście, oby nie - uczestniczyć.

Oto kolejna partia różnych sytuacji, które udało się nagrać na naszych drogach, dzięki użytkownikom jeżdżącym - coraz chętniej - z rejestratorami, nagrywającymi telefonami, smartfonami czy podobnymi wynalazkami. Bardzo chciałbym aby było nas jeszcze więcej! 
Dlatego ZACHĘCAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO(!) do zainwestowania w podobne urządzenia! 

A adres do playlisty z pozostałymi wykorzystanymi w kompilacji filmami jak zawsze poniżej
(zachęcam do odwiedzania poszczególnych autorów bezpośrednio na ich kanałach!)
https://www.youtube.com/playlist?list...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."