NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

Być błyskotliwym jak Petru

Redakcja vod: Przewodniczący partii Nowoczesna po raz kolejny nie zawiódł swoich sympatyków i znowu udowodnił, że jego błyskotliwy i nietuzinkowy umysł jest w stanie wykreować myśl, która w niedościgły dla innych sposób łączy spójność logicznego przekazu z racjonalnością opisu jakiegoś zjawiska. Właśnie w taki sposób Ryszard Petru potrafił wytłumaczyć (przy pomocy zaledwie jednego zdania i korzystając z niewielu słów) dlaczego idea zbierania podpisów pod wnioskiem o odwołanie z funkcji min. Błaszczaka napotyka przeszkody, gdy mamy do czynienia z tygodniem niesejmowym, to znaczy takim kiedy posłowie nie zbierają się w sejmie. My też powiemy krótko - podziwiamy Cię Rysiek. Świat jeszcze o Tobie usłyszy. W kamieniu to trzeba wyryć... "Jak nie ma w sejmie, to się trudniej zbiera, niż jak są w sejmie". Byle kto tego nie wymyśli - tu jest potrzebny tęgi łeb!
 

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."