NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

KONIEC SYSTEMU: Brudne gry wokół MON

Kanał YouTube: Dorota Kania
Kanał YouTube: Dorota Kania
Program: Koniec systemu,
Prowadzący: Dorota Kania,

Filmy:

  1. TV Republika "Koniec systemu" odc. 20 cz. 1 Brudne gry wokół MON
  2. TV Republika "Koniec systemu" odc. 20 cz. 2 Prof. A. Zybertowicz o dezinformacji 

Kradzież, podawanie się za policjanta, grożenie śmiercią, pedofilia – to zaledwie kilka punktów z potężnej kartoteki karnej Patryka Jackowskiego – człowieka jeszcze w ubiegłym roku poszukiwanego listem gończym, któremu rzekomo Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON, miał składać niemoralne propozycje. Nagranie z nim wyemitował w sieci poszukiwany listem gończym hochsztapler Zbigniew Stonoga. Ten wykorzystywany przez służby człowiek przez całe lata był bezkarny.

 Od momentu objęcia funkcji ministra obrony narodowej przez Antoniego Macierewicza ludzie związani z WSI oraz służbami wiernymi PO, za pośrednictwem sprzyjających im mediów, prowadzą brudną grę, której celem jest skompromitowanie ministra obrony narodowej i podległego mu resortu. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone, a na szczególną uwagę zasługuje sprawa Bartłomieja Misiewicza. Polowanie na niego jest w rzeczywistości polowaniem na Antoniego Macierewicza, który jest śmiertelnym zagrożeniem dla dawnego układu.

O sprawie czytaj również w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”:

Program „Koniec Sytemu” Doroty Kani emitowany jest w każdy wtorek o godz. 21:30 na antenie Telewizji Republika. Powtórki środa 11:20 oraz sobota 9:20. Archiwalne odcinki tego programu można obejrzeć na Facebooku na stronie Koniec Systemu.