NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Krzysztof Globisz czyta Psalm 61 - CAŁOŚĆ

Kanał YouTube: BIBLIA AUDIO superprodukcja

Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy Wam fragment Psalmu 61 w wykonaniu Krzysztofa Globisza. Teraz przedstawiamy Wam pełną wersję tego wzruszającego Psalmu i jeszcze bardziej emocjonalnego wykonania. 
Jest to historia niezwykła pokazująca, że w naszej realizacji nie ma wykluczeń.

Nie ma rzeczy niemożliwych. 

Ograniczenia stwarzamy sobie tylko my sami, w naszych głowach. Spotkanie z Krzysztofem Globiszem przy tej realizacji to coś, czego nie potrafimy jednoznacznie nazwać. Fascynująca historia o sile woli, o walce, o wierze w swoje możliwości, o świadomości swoich ograniczeń, o miłości, o bólu, o nadziei i o cierpliwości. Pełnia fascynującego człowieczeństwa.
Zobaczcie, posłuchajcie. Czekajcie na więcej.

Pomóżcie nam zrealizować BIBLIĘ AUDIO superprodukcję.
http://www.bibilaaudio.pl/wspieraj

Fragment Biblii, którego właśnie słuchasz jest częścią projektu „BIBLIA AUDIO superprodukcja” - www.bibliaaudio.pl. 
- przygotowujemy słuchowisko trwające blisko 110 godzin rozpisane na 500 aktorów (Stary i Nowy Testament);
- całość udostępniamy za darmo w sieci;
- bez Waszego wsparcia to się nie uda, zbieramy pieniądze na nagrania dalszych rozdziałów - dajcie znać znajomym, wesprzyjcie nas na www.bibliaaudio.pl

Postanowiliśmy w pełni udźwiękowić najważniejszą księgę świata - ponad 100 godzin słuchowiska z udziałem najlepszych polskich aktorów (m.in. Wojciech Malajkat, Jerzy Trela, Adam Woronowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krystyna Janda) - w nowoczesnej oprawie muzycznej i dźwiękowej. 
W dobie cyfryzacji i coraz większych możliwości technologicznych, każdy powinien mieć do niej dostęp. Dlatego efekty naszej pracy na bieżąco udostępniamy w sieci za darmo. Jeśli podoba Wam się ten i inne fragmenty, czekacie na jeszcze - pomóżcie nam dokończyć ten projekt, zostańcie producentami BIBLIA AUDIO - www.bibliaaudio.pl

reżyseria: Krzysztof Czeczot
produkcja: OSORNO - osorno.pl/
muzyka: Adam Walicki