NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Rzeź i nadzieja

Kanał YouTube: Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 650: Rzeź i nadzieja

Walka klasowa zaostrza się! Dowodów na to nie trzeba daleko szukać. Wystarczy otworzyć Gazetę Wyborczą. Rzeź Puszczy Białowieskiej trwa. Drzewa i korniki są mordowane przez siepaczy Szyszki. I to mimo wyroku Trybunału. Rzecz jasna tego Europejskiego, bo w Polsce Trybunału już nie ma.

Na szczęście polscy demokraci mają też innych sprzymierzeńców w postępowym świecie. Jednym z nich jest Bono, który podczas koncertu w Amsterdamie krzyczał ze sceny: "Naszym braciom i siostrom w Polsce zabiera się wolność!" Lud pracujący miast i WSI nadzieję, że to właśnie on zostanie nowym szefem KOD-kapeli. Nie od dziś przecież wiadomo, że najlepsi postępowcy to ci zagraniczni. Tym polskim niestety zdarza się ulegać partykularyzmom, a tylko zjednoczona opozycja totalna jest w stanie obalić kaczora-dyktatora. Dlatego też Gazeta Wyborcza w artykule "Byłam w Partii Razem. Inna polityka jednak nie jest możliwa" poddała ostrej krytyce zachowanie polskich hipster-bolszewików.

Jednak nie tylko obóz postępu jest podzielony. Oto tow. red. Czuchnowski donosi, że Partia Kaczystowska niczym włoska mafia wysłała Dudzie ryby, jako ostrzeżenie. Dowodem na to są ostre słowa Ziobry. W tym wypadku jednak w Gazecie Wyborczej ewidentnie zabrakło rewolucyjnej czujności, bowiem ataki Ziobry uderzają tak naprawdę nie w Dudę, lecz w autorytet Kaczyńskiego, który w telewizji Trwam dał jasno do zrozumienia, że Duda jest jednym z filarów kaczyzmu. Może więc wkróce się okazać, że Ziobro, który już raz zdradził Kaczyńskiego, zrobi to ponownie i z satrapy zamieni się w bohatera Demokracji. Wówczas walka klasowa zaostrzy się jeszcze bardziej i na wyciągnięcie ręki będzie realizacja hasła: "By żyło się lepiej!"
MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:

Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Kryptowaluty:
BTC: 1NBxVrLaRE9Wcpt2oAb92MYf4NdShg71oa
LTC: LQkiaZJicX4788EssUMUdMsoCJDY7Ukcgr
LSK: 8257563401405996842L
ETH: 0xc086e56f1fe4f90226b823d8722784161321118f