Przejdź do treści

Młodzież świetna, a trener Brzęczek dalej bez wygranej

Redakcja vod: W Chaves kadra do lat 21 wygrała z rówieśnikami z Portugalii 3:1 i awansowała do młodzieżowych Mistrzostw Europy - nasze gratulacje. Z kolei po słabym meczu pierwsza reprezentacja zremisowała w Guimaraes 1:1. Po raz kolejny trener Brzęczek pomylił się źle dobierając taktykę na to spotkanie. Polski selekcjoner wystawił w ataku Milika czyli zakładał, że zagramy na zero z przodu, tymczasem nieoczekiwanie w 66 minucie Polacy wyrównali po karnym. Remis z Portugalią miał znaczenie, bowiem dzięki niemu Polska znajdzie się wśród 10 rozstawionych zespołów w losowaniu eliminacji Mistrzostw Europy 2020. W przypadku porażki biało-czerwoni nie byliby rozstawieni. Jak zawsze nie zawiódł komentujący mecz w TVP red. Szpakowski wg którego na Mistrzostwach Świata w Rosji Polska przegrała z Singapurem.

Filmy:

1. U-21: Wielkie zwycięstwo, wielki awans!. Fantastycznie ułożyło się spotkanie rewanżowe dla reprezentacji Polski do lat 21, która do Portugalii poleciała z jednobramkowym deficytem. Jednak w pierwszej połowie drużyna Czesława Michniewicza trafiła do siatki faworytów aż trzy razy, a zszokowanych rywali stać było tylko na jedno trafienie w odpowiedzi. Tym samym Polacy latem 2018 roku zagrają we Włoszech na młodzieżowych mistrzostwach Europy!

2. Arek Milik o „podwójnym” karnym | Strzał z Kadry

Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej - materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe, Videoblog Błyskawiczny, magazyn Łączy Nas Futsal, wydarzenia na żywo / Official channel of the Polish Football Association - footages from the Polish National Team's training camps: behind the scenes, coverages, recaps, goals, training sessions, interviews, press conferences and more.