Przejdź do treści

Polscy piłkarze protestują - przejrzeliśmy ich grę

Na wszystkich portalach ta sama informacja: "Polacy zawiedli i mundial w Brazylii prawdopodobnie oglądać będą w telewizji. Długimi fragmentami grali bez ładu i składu, nic ciekawego nie pokazali rezerwowi, a licznik minut bez trafienia Roberta Lewandowskiego zbliża się do 900 minut. To trzecia z rzędu porażka w meczu z liczącym się rywalem i w oficjalnym terminie FIFA. Pierwsi kibice wychodzili już 10 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego". Itd, itp.

Redakcja vod: po porażce z Ukrainą 1:3 jako pierwsi mówimy dosyć! Dosyć tego kwękolenia. Ludzie, czy wy naprawdę nie rozumiecie co się dzieje? Czy wszystko trzeba wam tłumaczyć? Przecież to niemożliwe, żeby oni aż tak źle grali w piłkę... Nikt, literalnie, dosłownie nikt na całym świecie nie gra aż tak źle! No, chyba, że robi to specjalnie... Ale my przejrzeliśmy ich grę. Oni złośliwie grają taki piach. A jak inaczej mają zaprotestować przeciw obecności na trybunach Tuska i Komorowskiego? No jak? Zobaczycie - we wtorek na mecz z San Marino Tusk i Komorowski nie przyjdą i wtedy nasze orły pokażą, co potrafią. Będzie co najmniej remis. Poza tym Fornalik musi postawić na młodzież, albo na oldboyów - to wszystko jedno, to bez znaczenia. Jedni i drudzy są bardziej utalentowani.
Przy okazji serdecznie pozdrawiamy walecznych juniorów nie tylko z Nysy i wszystkich prawdziwych "oldboyów" nie tylko z Warszawy, czy Krakowa:)