NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

WSZYSCY POLACY POWINNI TO OBEJRZEĆ

stareprzescieradlo

Redakcja vod: podczas, gdy Donald Tusk i jego ekipa wspomagana przez medialny kartel III RP nie ustaje w niszczeniu pamięci o Prezydencie Lechu Kaczyńskim i pozostałych ofiarach smoleńskiej tragedii, słowa byłego Prezydenta Gruzji brzmią jasno, prosto, czysto. Wszyscy Polacy powinni to obejrzeć. Ale nie miejmy złudzeń - w TV tego nie pokażą... Dla rządzącej Polską kliki to słowa groźne i nie do zniesienia.

Film: Prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili o katastrofie smoleńskiej i Lechu Kaczyńskim opublikował stareprzescieradlo.

Micheil Saakaszwili, prezydent Gruzji - wywiad z 10 kwietnia 2010 roku, reakcja na wieść o katastrofie smoleńskiej. Pożegnanie przyjaciół oraz oddanie hołdu zmarłym - piękne słowa, które niestety nie padły z ust żadnego przedstawiciela polskich władz, tylko prezydenta obcego państwa.

(foto. YouTube, www.smolenskzespol.sejm.gov.pl)

Informacje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.

"Naszym widzom przypominamy, że na terenie RP tylko KRRiT jest jedynym właściwym organem we wszystkich sprawach medialnych usług audiowizualnych - również prezentowanych w systemie vod, czyli na żądanie."