NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

(UWAGA DRASTYCZNE FILMY 18+) Co zrobią Holendrzy jak to zobaczą? Czy postąpią tak jak rząd Tuska?

Redakcja vod: na pokładzie zestrzelonego malezyjskiego samolotu znajdowało się 298 osób - najwięcej ofiar (193) to Holendrzy. Boeing leciał z Amsterdamu do Kuala Lumpur. Poza żałobą w Holandii po pierwszym szoku jest wielkie oburzenie. W holenderskim parlamencie odbyła się debata podczas, której padały również słowa "wyślijmy tam nasze wojsko". Co zrobią Holendrzy, gdy ujrzą w jaki sposób obchodzono się z ciałami ofiar, jak pakowano je do foliowych worków, na ciężarówki, a potem do wagonów? Co zrobią, gdy zobaczą jak działa ruska propaganda? Jej przekaz jak widać na filmie jest bardzo prosty: "Boienga zestrzeliła regularna armia Lotnictwa Ukrainy" i... dołączamy takie kadry.
My w Polsce wiemy po co oni to pokazują, ale Holendrzy do tej pory nic takiego nie przeżywali. Co teraz zrobią? Czy holenderskie rodziny będą musiały tak, jak rodziny smoleńskie żyć bezbronne z tą traumą? Czy holenderskie państwo tak, jak rząd Tuska nawet nie zaprotestuje? Czy znowu nikt publicznie i oficjalnie nie nazwie tego barbarzyństwem? Przecież np. na filmie nr 2 wyraźnie widać, że oni pozakrywane zwłoki specjalnie poodkrywali do tych ujęć... I znowu tak, jak wtedy słyszymy o kradzieżach kart, obrączek, pierścionków, zegarków...
Na koniec tylko trzy cytaty.
- Oto co m.in. powiedział wczoraj w TVP INFO gen. Waldemar Skrzypczak, były wiceminister MON: "Systemy rozpoznania i identyfikacji tak udoskonalono, że nierozpoznanie jest wręcz niemożliwe. Każdy samolot ma swoją charakterystykę. Moim zdaniem wiedzieli, że strzelają do cywilów. Te ofiary obciążają sumienie Putina i Rosjan. Świat powinien podjąć działania, które zmuszą Rosjan do zmiany polityki. Trzeba podjąć radykalne działania, do blokady ekonomicznej włącznie."

- Antoni Macierewicz dla portalu niezalezna.pl: "Z zażenowaniem słucham pseudoekspertów i polityków PO, którzy płaszczyli się przed Putinem i lekceważyli śmierć prezydenta Rzeczpospolitej i polskiej elity, a teraz ze szczególną dokładnością i precyzją wskazują jak należy badać katastrofę doniecką. Dobrze że teraz mówią prawdę, jednak na tym tle, z jeszcze większą brutalnością widać ich kłamstwa. Ci ludzie swoją postawą prezentują szczyt swojego cynizmu."

- Ewa Kochanowska dla portalu niezalezna.pl: "Mam nadzieję, że nikt nie ośmieli się szydzić z tych rodzin, spotwarzać je, okłamywać, lekceważyć, niszczyć, tak jak to było w naszym wypadku. Że mimo wszystko ciała zostaną prawidłowo zidentyfikowane, zwrócone rodzinom, a bandyci wskazani i ukarani. Ale obawiam się, że po chwili sensacji medialnej katastrofę boeinga, przykryją inne wydarzenia, a tamte rodziny zostaną ze swoją tragedią same. I będą się zmagać z raną, która nigdy się nie zabliźnia."

A czy jeśli Holendrzy odważą się i nazwą to wszystko, tak jak powinni, to wtedy starający się o posadę w Unii Donald Tusk przyłączy się do ich głosu? Jak gdyby nigdy nic?

Filmy:
1. 18+ УЖАСНЫЕ КАДРЫ. трупы людей с боинга 777 Луганск 24 opublikował Владимир Вести
2. 18+ УЖАСНЫЕ КАДРЫ ТРУПОВ НОВОРОССИИ 18 июля 2014 г opublikował Владимир Вести