NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU

Platforma Wideo Gazety Polskiej

TYLKO U NAS! Zamaskowani prowokatorzy - mamy ich sfilmowanych

Data: 2014-11-12

Redakcja vod: zabezpieczenie takiego marszu to nie jest budowa rakiet i to naprawdę można zrobić. Pytanie komu zależy na tym, żeby dochodziło do burd, interwencji policji itp?

Już wczoraj były policjant i policyjny negocjator Dariusz Loranty zwracał uwagę na wiele nieprawidłowości podczas akcji policji.

"Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją, że przytrzymuje się podchód marszu. To zawsze wywołuje bardzo niebezpieczne nastroje w tak dużej grupie ludzi. Napięcie jest tym silniejsze, gdy – tak jak to miało miejsce na moście – zablokowane są boki" podkreślił Loranty na antenie TVP Info.

Dodawał, że działania policji w czasie marszu, to „albo poważny błąd, albo celowe zaniechanie”. Jak zauważał, „od czterech lat mamy dowody, które jasno pokazują, że sztabowcy nie potrafią przewidzieć możliwych zagrożeń”.

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.