Skip to main content

Trzy lata temu Tomasz Sakiewicz powiedział w Budapeszcie...

Redakcja vod: Trzy lata temu Tomasz Sakiewicz powiedział w Budapeszcie m.in. "Nadchodzi nasz czas. Czas wolnych narodów, które chcą być ze sobą, bo mają taką potrzebę, a nie dlatego, że ktoś im kazał. To jest nasza wiosna, wiosna pokoju i wolności. Niech ta iskra pójdzie do innych państw."

Wtedy, trzy lata temu pisaliśmy: "Prosimy - pokażcie ten film wszystkim Polakom. Niech będą dumni. Niech uwierzą w to, że w Polsce są u siebie, a Polska to ich dom. Polacy wstańcie z kolan!"

Dzisiaj mówimy tak: Polacy dziękujemy Wam za mądry wybór. Wszyscy pokażmy im, że tylko lemingi wierzą w tę ich propagandę. Razem zmieniajmy Polskę. Na zawsze pozbawmy władzy komunistów i złodziei. Niech "Resortowe Dzieci" już nigdy nie straszą naszych dzieci. Niech znikną na zawsze wszystkie kłamstwa i manipulacje sączone przez lata, jak trucizna. Uwierzcie, że to jest możliwe. Uwierzcie, że Polska może być właśnie taka. Tego się boi Wałęsa. To chce powstrzymać Kwaśniewski. A nam wszystko jedno - Bolek, czy Olek, stara Olejnik, czy nowy wynalazek Petru, Frasyniuk, albo zakichany Michnik. Nam to wisi Giertychem i my damy radę :)

Filmy:
1. "Wielki Wyjazd na Węgry" zorganizowany przez Kluby "Gazety Polskiej" - Tomasz Sakiewicz przemawia przed Muzeum w Budapeszcie 15.03.2012.
2. W TV tego nie pokażą - wstańcie z kolan Polacy!