NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Muzułmanie 2015 - TYLKO DLA DOROSŁYCH 18+

Kanał YouTube: MrRafal318

Redakcja vod: autor publikacji na YT napisał w opisie filmu "Jest to zbiór 106 amatorskich filmów często robionych przy pomocy telefonów komórkowych oraz filmów pochodzących od TV które starają się pokazać jak jest bez cenzury. Filmy są w 97% z 2015 roku a więc opisują falę imigrantów ciągnącą na Europę oraz to jak już osiedleni imigranci oddziaływują na wszelkie kraje w Europie. Materiał stworzyłem dzięki uprzejmości użytkownika Jolanta Walczak tak samo nazywa się konto na Youtube znajduje się ono tu https://www.youtube.com/channel/UC-Y8... . Jest to jedno z najlepszych źródeł jakie znam dość często aktualizowane o nowe relacje ludzi którzy sami postanawiają pojechać i sprawdzić jak to na prawdę wygląda. Filmy są zawsze z napisami jeżeli relacja tego wymaga. Bardzo gorąco polecam ten kanał. Jest on nadal mało znany warto go rozpropagować."
My dołączamy specjalną dedykację dla p. red. Renaty Kim z "Newsweeka Polska", która tak uroczo tłumaczy, że to co stało się w Niemczech to nie żadna zmowa milczenia, tylko dowód na dziennikarską staranność. Wg sympatycznej koleżanki red. Lisa niemieckie media zachowywały się odpowiedzialnie, bo dziennikarze zanim mieli poinformować o gwałtach, rabunkach, napaściach itp. najpierw sprawdzali kim są napastnicy i stąd ta drobna, kilkudniowa zwłoka w przekazaniu wiadomości o tym co się stało.

Pytana o przyczyny cenzury w niemieckich mediach w Polskim Radio pani red. Renata Kim powiedziała m.in. "Można tę sprawę widzieć zupełnie inaczej. Doszło do kilkudziesięciu, może kilkuset napadów na kobiety, dziennikarze bardzo starannie chcieli sprawdzić: kto dokonał tych napadów, czy ci uchodźcy, którzy przybyli do Niemiec w ubiegłym roku. Okazało się, że nie, policja nie miała takich informacji. Więc aby nie wywoływać paniki wstrzymywano się z ogłoszeniem tej informacji. Tymczasem prawica, zarówno w Niemczech, jak i w Polsce, wszyscy ci, którym niemiła jest obecność imigrantów i uchodźców, natychmiast wykorzystali to propagandowo i uderzyli w samą stosowność i skuteczność polityki imigracyjnej. Dowiedziałam się o całej sprawie z twittów jakie otrzymywałam od zwolenników prawicy, które brzmiały mniej więcej tak: „a może by się pani wybrała do Frankfurtu (do napadów doszło w kilku miastach, ale akurat nie we Frankfurcie - przyp. red.)) i tam została zgwałcona. A może by tam pani wysłała swoją córkę. W ten sposób prawica wykorzystuje antyimigranckie nastroje. Więc ja rozumiem każdego dziennikarza, który zastanawia się 15 razy jak podać taką informację, jak ustalić, kto tak naprawdę stoi za atakami bestialskimi, brutalnymi i okropnymi i nie do usprawiedliwienia w żaden sposób, bo wie dokładnie, jak ta informacja zostanie wykorzystana przez prawicę."