Skip to main content

Euro 2012 on ITB 2011

W związku z najnowszym spotem promującym Euro 2012, proponujemy aby odwołać mistrzostwa i zorganizować je w świecie wirtualnym. W sieci jest już dostępny nowy film w reżyserii Tomasza Bagińskiego, promujący nasz kraj przed piłkarskimi Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej.

– Chcieliśmy zbudować taki rodzaj spotu, który jest naładowany energią, który jest naładowany polską siłą i ma dynamikę spotów sportowych, które można zobaczyć w zachodnich telewizjach – tłumaczy reżyser, Tomasz Bagiński.

Spot rzeczywiście jest bardzo efektowny. Pomalowany w biało-czerwone barwy mężczyzna wykonując skomplikowany układ choreograficzny łączy ze sobą kolejne elementy i buduje Stadion Narodowy. W krótkim filmiku zaprezentowane są wszystkie stadiony, na których odbędą się w Polsce mecze Euro 2012.

Rzeczywistość wirtualna rysuje się niezwykle obiecująco. Po kilku obrotach i piruetach główny bohater spotu Bagińskiego przyczynił się do postawienia Stadionu Narodowego. Szara rzeczywistość nie napawa optymizmem. Opóźnienia w budowach, przekładanie terminu ukończenia poszczególnych stadionów.

Skoro wszystko wychodzi nam tak dobrze w świecie wirtualnym, może lepszym rozwiązaniem okazałoby się przeniesienie tam Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej?

Jak widać stadiony można tam wybudować znacznie szybciej, nie będzie problemu z dojazdem, zakwaterowaniem i zapleczem hotelarskim. Kto wie, może wówczas nawet nasi piłkarze graliby o wiele lepiej?

niezalezna.pl