NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Lemingi! Nie bójcie się nas! - Wyjątkowy reportaż ze środka marszu.

Zapraszamy zobaczcie reporataż ze środka marszu. Tam nie dotarł z kamerą nikt poza nami. W takiej Polsce żyjemy i to jest chore. Lemingi! Od 5 lat jesteście nami straszeni! Tymczasem nie my jesteśmy problemem w naszym Kraju. Prawdziwym problemem jest wzrost podatków, nepotyzm i kolesiostwo, wzrost bezrobocia, 3 milionowa emigracja zarobkowa najmłodszego pokolenia. Zapaść systemów edukacji i służby zdrowia, przy jednoczesnym lawinowo wzrastającym zadłużeniu państwa! Prawdziwym problemem są rozgrzebane autostrady i niesprawna kolej.

Prawdziwym problemem jest kompromitacja naszego państwa na arenie międzynarodowej - zrozumcie, że związana z katastrofą lotniczą pod Smoleńskiem. Prawdziwym problemem jest słaba i oparta o przestarzały sprzęt armia, którą w całości można zmieścić na stadionie piłkarskim. Prawdziwym problemem jest władza nadużywająca swojej siły wobec obywateli. Prawdziwym problemem jest pierwsze miejsce w Europie pod względem zakładanych podsłuchów.Prawdziwym problemem jest zamykanie do więzień i karanie osób głośno krytykujących obecną władzę. Wreszcie, prawdziwym problemem jest całkowite zawłaszczenie przez partię rządzącą mediów publicznych i stosowanie przez te media nachalnej propagandy sukcesu, przy jednoczesnym pomijaniu tematów niewygodnych.

To wszystko są problemy z którymi wszyscy spotykamy się na co dzień i to nie my jesteśmy ich przyczyną. Nie dajcie się więcej zastraszać wizją "krwiożerczego mohera podpalającego Polskę" bo jest ona zwyczajnie nieprawdziwa i wykreowana właśnie po to, żeby wzbudzić w Was strach i zmusić do popierania tej nieudolnej władzy, do popierania Tuska i PO.

Zapraszamy - zobaczcie bez cenzury jacy jesteśmy naprawdę. :-) Wszyscy jesteśmy Polakami.