NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

UWAGA - WARTO!!! "Soviet story" film na DVD od 7 listopada z tygodnikiem "Gazeta Polska"

Kanał YouTube: Tomy Maurice

"Ten film, to najpotężniejsza jak dotąd odtrutka na próby sfałszowania historii. To porywający, odważny i bezkompromisowy film." - ECONOMIST

Od 7 listopada na DVD z tygodnikiem Gazeta Polska.

Fragment artykułu, jaki pod wpływem tego filmu napisał red. nacz. "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz: W najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska” znajdą Państwo film „The Soviet Story”, będący najlepiej zrobionym dokumentem o komunistycznych zbrodniach. Dowiadujemy się z niego o bliskich związkach bolszewików z hitlerowcami. Widać też ciągłość ludobójczego systemu, którego zręby utrzymały się do dziś. Fizyczna eliminacja wrogów, bezwzględność nawet wobec przypadkowych ofiar, odbieranie elementarnej godności – to wszystko służyło interesom nowej kasty, która wyrosła na nienawiści i przemocy.

Ten film jakoś niesamowicie współgra z ostatnimi wydarzeniami wokół katastrofy smoleńskiej. Smoleńsk będzie zaliczany do najstraszniejszych etapów rozwoju nieludzkiego państwa. Być może stanie się jednym z ostatnich. Wkrótce w Rosji może dojść do poważnych zmian politycznych. Wtedy dowiemy się o przyczynach tragedii z 10 kwietnia 2010 r. już bez wielkiego śledztwa. Jest to najgorszy koszmar dla pomocników Putina w Polsce. Zostaną poświęceni w pierwszej kolejności.