Skip to main content

W NASZYM STUDIO - TVNiezależna Polonia Canada

Jacek Sobala rozmawia z Elżbietą i Wacławem Kujbidami - twórcami, założycielami TVNiezależnaPolonia Canada. "Zapraszamy do TVNIEZALEZNAPOLONIA.org, niezależnej, niezrzeszonej i samorządnej, Telewizji dla POLONII i o POLONII: nic o NAS bez NAS!"
Oświadczenie założycielskie TVNP

W dniu 24 maja 2012 ze swojej siedziby w Ottawie, Ontario, Kanada, rozpoczęła działalność Internetowa Telewizja Niezależna Polonia.
Zadaniem i celem tej prywatnej internetowej stacji telewizyjnej jest rzetelne informowanie Polonii na całym świecie o życiu Polonii, sprawach dla tej Polonii ważnych i istotnych oraz o organizowanych spotkaniach, imprezach czy innych ważniejszych wydarzeniach.
Innym zadaniem będzie przekazywanie bieżących informacji, zwłaszcza tych, które dotyczą rozsianej na całym świecie Polonii.
Telewizja Niezależna Polonia służyć chce równie rzetelnym przekazem informacji o Polonii dla rodaków, mieszkających w Ojczyźnie.
W swojej pracy będziemy wierni tradycyjnym, chrześcijańskim wartościom państwa i Narodu Polskiego, które najlepiej streścić można słowami: Bóg, Honor i Ojczyzna.

Jesteśmy prywatną, niezależną politycznie ani organizacyjnie, niezrzeszoną i samorządną internetową stacją telewizyjną i naszym głównym ideałem jest włączenie Polonii do dziennikarskiej informacji o niej i dla niej, pod hasłem: “Nic o nas i dla nas, bez nas”.
Internetowa Telewizja Nieżależna Polonia nawiązała już wstępną współpracę z polonijnymi ośrodkami w innych krajach świata i rozwijać będzie tą współpracę z ośrodkami, kierującymi się podobnymi ideałami moralnymi, lojalnością w stosunku do państwa i Narodu Polskiego oraz podobnymi wartościami etyki dziennikarskiej.

Internetowa Telewizja Niezależna Polonia dostępna będzie pod internetowym adresem: TVNiezależnaPolonia.org.

Liczymy na wsparcie, pomoc i współpracę Rodaków, którym bliskie są podobne cele i idealy.

Ottawa, 25 maja 2012

Wacław Kujbida
Dyrektor Naczelny, Producent

Elzbieta Kujbida
Redaktor Naczelny, Producent

KONTAKT:

TVNIEZALEZNAPOLONIAKANADA.org

E-mail: info@TVNIEZALEZNAPOLONIA.org