NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

"Tęczowa Armia" w natarciu... TO NIE JEST PARODIA

Redakcja vod: odpowiadając na liczne pytania naszych widzów potwierdzamy, że to się dzieje naprawdę. To nie jest parodia.
Filmy opublikował: Tęczowa Armia i LGBT Poland Official.

Info za portalem niezalezna.pl

Eryk Reczyński chce zostać radnym w Kielcach. Prowadzi aktywną kampanię przed wyborach. Kandydat nie ukrywa, że reprezentuje środowisko LGTB, czyli m.in. homoseksualistów. I na tym poważna polityka się kończy. Bo jest też autorem filmików, które stały się bardzo popularne w sieci. Można się ubawić...

"W Kielcach będzie dobrze. Ja jako kandydat na Radnego Miasta Kielce zapewnię wam HUMANITARNE KIELCE - KIELCE DLA KAŻDEGO" - ogłosił Reczyński na blogu. Podaje też najważniejsze punkty swojego programu:

1. Kielce przyjazne dla każdego bez względu na statut materialny, wyznawaną religię, kolor skóry, orientację seksualną....
2. Pomoc osobom odrzuconym przez społeczeństwo m.in samotnie wychowujący dzieci rodzice, osoby bezdomne, bezrobotne, niepełnosprawne
3. Postępowa Edukacja
4. Służba zdrowia dla wszystkich

Brzmi serio. Ale Reczyński nie poprzestał na polityce. Na swoje nieszczęście zabawił się również w filmowca. Kilkuminutowy występ jest... No właśnie, jaki? Ubawić się można, ale zaczynamy podejrzewać jakąś prowokację środowisk wrogim LGTB, bo autor chyba nie chce, abyśmy na poważnie to traktowali.

Poza tym, że drugim Wajdą Reczyński nie będzie, to co wiadomo o kandydacie? Że jest sztandarowym przykładem lewackiego mydlenia oczu. Domagając się "Humanitarnych Kielc" i szacunku dla innych, sam posługuje się prostackim językiem. Jako dowód fragment wpisu z bloga z 14 sierpnia (pisownia oryginalna):

"W ostatnich czasach stado bydła (czyt:"Prawaki") robią mi nie złą reklamę...Serio Umieszczają mnie na swoich portalach i nie rozumieją że to mi sprawia satysfakcję i przyczynę do dalszego działania:D Co prawda ich kultura osobista równa się zero ale i tak dzięki za ta reklamę".

Poza "słynnym" już filmem, o Reczyńskim zrobiło się głośno, gdy kilka dni temu domagał się, aby na kieleckim urzędzie zawisła... tęczowa flaga.
Tęczowa Armia (jednoosobowa?) zorganizowała też groteskową akcję wylewania piwa Ciechan, którego producent naraził się postępowcom "homofobicznymi" wypowiedziami.