Skip to main content

Nie ma głupich pytań? To sprawdź sam… (Seba vs TVN)

Redakcja vod: autor filmu pisze, że to był redaktor z TVN…

Gwoli wyjaśnienia tym, którzy nie wiedzą o co chodzi: z niezwykłą inicjatywą wyszło kierownictwo Lechii Gdańsk. W przypadku porażki w sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze (godz. 20.30, PGE Arena) klub zwróci pieniądze za bilety kibicom obecnym na trybunach. Akcja odbywa się pod hasłem #MyWierzymy.
"My wierzymy tylko w BKS (...)" to hymn kibiców Lechii, który rozlega się na trybunach PGE Areny (a wcześniej stadionu przy Traugutta) przed każdym meczem biało-zielonych. Akcją #MyWierzymy klub chce okazać zaufanie, jakim darzy piłkarzy, i przyciągnąć na stadion jak najwięcej widzów. Na czym ona polega?

Propozycja klubu jest następująca: jeśli Lechia przegra z Górnikiem, kibice na nim obecni otrzymają zwrot pieniędzy za bilet na ten mecz lub będą go mogli wymienić na darmowe zaproszenie na spotkanie z Legią Warszawa (11 kwietnia). "Ty też pokaż biało-zielonym, że ich wspierasz, i przyjdź w sobotę 21 marca na mecz. Pomóż swoim dopingiem w odniesieniu trzeciego zwycięstwa z rzędu i w walce o czołowe miejsca w pierwszej ósemce T-Mobile Ekstraklasy" - brzmi komunikat skierowany do kibiców Lechii.