NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

Monika Olejnik została babcią - GRATULUJEMY!!!

Redakcja vod: w wieku zaledwie niespełna 59 lat resortowe dziecko, "Dziewczyna z PRL-u" Monika Olejnik została babcią. Wnuk czuje się świetnie i chociaż na razie nie wybrano mu jeszcze imienia, jak ustalił "Super Express" jest okazem zdrowia. Po szczęśliwym porodzie babcia też ma się dobrze. "Powiedziała, że czuje się młodo i zabroniła, by na razie rodzice uczyli jej wnuka zwracać się do niej per „babciu". Woli, by mały wołał do niej po prostu Monika" tak relacjonuje informatorka popularnego Superaka.

Szanowna Pani Moniko - proszę przyjąć szczere gratulacje od całej redakcji vod. Na nas zawsze może Pani liczyć. Niech Pani będzie spokojna - w odpowiednim czasie - my wszystko wnukowi opowiemy i szczegółowo wyjaśnimy jak było.

Poniżej pełny cytat za "SE":
"Wielka radość w rodzinie gwiazdy TVN24. Monika Olejnik właśnie została babcią. Jej synowi Jerzemu urodziło się pierwsze dziecko.
– To chłopiec. Okaz zdrowia. Dostał 10 punktów w skali Apgar. Rodzice jeszcze nie podjęli decyzji co do imienia – zdradza znajoma dziennikarki. Jak się dowiedział „SE”, pod uwagę brane jest m.in. imię Grzegorz – na cześć dziadka maleństwa. Grzegorz był mężem Moniki Olejnik, z którym ma ona właśnie syna Jerzego, dziś świeżo upieczonego tatę. Do rozwiązania doszło w jednym z warszawskich szpitali we wtorek. Mama i maleństwo czują się dobrze. A Monika wprost nie posiada się ze szczęścia, choć jeszcze musi przyzwyczaić się do roli babci. – Powiedziała, że czuje się młodo i zabroniła, by na razie rodzice uczyli jej wnuka zwracać się do niej per „babcia”. Woli, by mały wołał do niej po prostu „Monika” – dodaje nasza informatorka. Małemu na pewno niczego nie zabraknie. Majętna babcia już kupiła mu markowy wózek na resorach wart 8 tysięcy złotych. Taka babcia to prawdziwy skarb."