Skip to main content

Krzysztof Winiarski (b. przyjaciel B. Komorowskiego) - SENSACYJNE ZEZNANIA
Telewizja Republika jako jedyna transmitowała zeznania byłego przyjaciela Bronisława Komorowskiego - Krzysztofa Winiarskiego - w sprawie tzw. afery marszałkowej i podejrzanych kontaktów Bronisława Komorowskiego. Zeznania Winiarskiego, na którego osobę oczywiście należy patrzeć z dużą ostrożnością, są mimo wszystko wstrząsające.

Warto przypomnieć, co w 2011 r. pisała o Winiarskim Dorota Kania w "Gazecie Polskiej Codziennie":
W archiwum Krzysztofa Winiarskiego znajdują się m.in. dokumenty i nagrania dotyczące jego kontaktów z posłem, a później marszałkiem Bronisławem Komorowskim. Biznesmen poinformował Komorowskiego, a następnie także Tuska o posiadanych dowodach, świadczących o działalności międzynarodowych grup przestępczych.

"GPC" dodawała:
Winiarski w 2009 roku dwukrotnie odwiedził BBN. We wrześniu 2009 roku przekazał informację i materiały dotyczące propozycji złożonej mu przez ówczesnego marszałka Sejmu. Bronisław Komorowski miał mu zaoferować 100 tys. złotych i funkcję podsekretarza stanu za przyniesienie mu kopii fragmentu aneksu do raportu, w którym mowa o przestępczej działalności ówczesnego marszałka Sejmu.

Filmy:
1. Telewizja Republika - Proces w sprawie Afery Marszałkowej - zeznanie K. Winiarskiego CZ.1 2015-10-30
2. Telewizja Republika - Proces w sprawie Afery Marszałkowej - zeznanie K. Winiarskiego CZ.2 2015-10-30
3. Telewizja Republika - Krzysztof Winiarski (b. przyjaciel B. Komorowskiego) - Wolne Głosy 2015-10-30