NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

W. Gadowski: Niemiecki koncern medialny rozpanoszył się w Polsce

Kanał YouTube: wSensie.tv

Tą sprawą od kilku dni żyje cała Polska. Dziennikarz Witold Gadowski został pozwany za to, że powiedział prawdę historyczną o Niemcach, którzy podczas II wojny światowej robili mydło z ludzkiego tłuszczu i abażury do lamp z ludzkiej skóry, a zwęglone zwłoki swoich ofiar rozsiewali po polach jako nawozy. Publicysta stwierdził, że w koncernie Ringier-Axel Springer zasiadali ludzie związani z Wehrmachtem, SS i Gestapo.

Urażony poczuł się nie kto inny jak Ringier-Axel Springer, który uznał, że Witold Gadowski naruszył dobra osobiste medialnego koncernu. Sprawa wywołała powszechne oburzenie w Polsce. Do sądu przybyło ponad sto osób, by wesprzeć dziennikarza. Pierwsza rozprawa została przeniesiona na inny termin ze względów bezpieczeństwa.

O tym, co uraziło medialny koncern Ringier-Axel Springer w rozmowie z Ewą Zajączkowską opowie Witold Gadowski. Ponadto w programie usłyszą Państwo również o: przeprowadzonej przez Prawo i Sprawiedliwość reformie sądownictwa, a także o tym, czy repolonizacja mediów w wykonaniu partii rządzącej jest możliwa.

👉👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCKc2...
👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/wsensiepl/
👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: https://twitter.com/wSensie 
👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: http://wsensie.pl/