Przejdź do treści

Piątek pistolero - "PIO, PIO, PIO DOPPIETTA!!!"

1. MILAN 2-0 NAPOLI | TIZIANO CRUDELI IMPAZZITO!!! "PIO, PIO, PIO DOPPIETTA!!!" | Secondo GOAL, bellissimo, DI PIATEK AL 27' - quarto di finale Coppa Italia - (29/01/2019) 2. TVP SPORT - AC Milan – Napoli: Krzysztof Piątek i gol na 1:0 3. Piatek Vs Napoli 720p HD (Home) 2 Amazing Goals - Individual Performance (Coppa Italia) 29/01/2019 Wystarczyło 11 minut meczu AC Milan z Napoli w Pucharze Włoch, by kibice Rossonerich przecierali oczy ze zdumienia, a władze klubu utwierdziły się w przekonaniu, że dobrze wydano 35 milionów euro. Krzysztof Piątek grał niesamowicie, strzelił dwa gole, a Milan wygrał z Napoli 2:0! W 11. minucie Piątek urwał się obrońcom po podaniu z głębi pola i pewnie pokonał bramkarza Napoli. Był to jego pierwszy gol w nowym klubie, do którego przeszedł z Genoi za 35 milionów euro. Ale to nie koniec! W 27. minucie Polak popisał się niesamowitą indywidualną akcją i strzelił na 2:0. Kibice na trybunach oszaleli z radości. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Milanu. Dla nas ważne jest, iż wystarczyło pół godziny na boisku (w debiucie Piątek zagrał ok. 20 minut), by skraść serca kibiców Milanu. Oby tak dalej!