Skip to main content

Dziękujemy

W czwartek w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala portalu Niezalezna.pl, na której wręczono Nagrody Prometejskie im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. To było wyjątkowe święto dla społeczności naszego portalu. Laureatem nagrody specjalnej został prezydent Andrzej Duda, a wśród pozostałych wyróżnionych są: prof. Krzysztof Szczerski – szef gabinetu prezydenta RP, minister Jan Krzysztof Ardanowski oraz prezes PKN Orlen Daniel Obajtek.

Portal Niezalezna.pl założony został w 2008 roku. Funkcję redaktora naczelnego pełni Grzegorz Wierzchołowski, a jego zastępcą jest Dorota Kania. Przez 11 lat nasz portal był wielokrotnie udoskonalany - tak, by być jak najbliżej czytelników. Zmieniał się layout strony, powiększał się zespół redaktorski. Mimo upływu lat, wciąż dynamicznie się rozwijamy! Odwiedza nas miesięcznie prawie 3 miliony użytkowników, generuje to ponad 9,5 miliona sesji i ponad 37 milionów odsłon.
  
Dziękujemy za zaufanie oraz każde dobre słowo i zapewniamy, że nadal będziemy ciężko pracować, by utrzymać pozycję lidera po prawej stronie internetu. Bądźcie z nami!