Skip to main content

GÓJSKA - DOMAŃSKI / SASIN / FOGIEL

Polskie Radio

  1. Prof. Henryk Domański: Prezydentury nie zdobywają kandydaci, którzy mają dobrą duszyczkę. - Prezydent Andrzej Duda wie, że jest zdecydowanym faworytem w wyborach prezydenckich (...) Rozmaite wypowiedzi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej dużą część zdecydowanych przeciwników PiS przekonują, że to nie jest najlepszy kandydat - powiedział w "Komentarzu poranka" prof. Henryk Domański. 
  2. Jacek Sasin: Pomimo trudnej sytuacji, spółki energetyczne inwestują w energię odnawialną. - Spółki energetyczne w polskich warunkach nie są firmami, które mają przynosić wielkie zyski. Mamy również problem z cenami energii elektrycznej i te spółki nie zarabiają tyle, ile by chciały - mówił w "Sygnałach dnia" Jacek Sasin, minister aktywów państwowych.
  3. "Zwycięstwo trzeba wywalczyć ciężką pracą". Fogiel o wyborach prezydenckich. - Istotne jest, żeby sztab wyborczy i współpracownicy pana prezydenta nie osiedli na laurach i mówię to z doświadczenia kilku kampanii - powiedział w radiowej Jedynce Radosław Fogiel z PiS. Odniósł się do najnowszego sondażu IBRIS, z którego wynika, że w zwycięstwo Andrzeja Dudy wierzy niemal 60 proc. Polaków.