Skip to main content

Jesteśmy w Gdyni na III edycji Forum Wizja Rozwoju

Podczas III edycji Forum Wizja Rozwoju, które rozpoczęło się w poniedziałek w Gdyni, wystąpi ponad 450 prelegentów. Eksperci ze świata biznesu i polityki oraz przedstawiciele nauki przez dwa dni będą dyskutować o problemach oraz wyzwaniach, z którymi mierzy się dzisiejsza gospodarka.

Rozmowy odbędą się w panelach podzielonych na kilkanaście bloków tematycznych, dotyczących m.in. edukacji zawodowej, energetyki, automatyzacji i robotyzacji polskiego biznesu, szeroko rozumianego rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu oraz inwestycji, takich jak np. przekop Mierzei Wiślanej, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego. Specjaliści pochylą się również nad problemami związanymi z obecną sytuacją ekonomiczną zaistniałą wskutek epidemii.

Zdaniem organizatorów – Fundacji Wizja Rozwoju – która została powołana w celu wspierania i promocji działalności innowacyjnej w polskiej gospodarce – jest to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce.

Głównym partnerem medialnym wydarzenia jest Polska Agencja Prasowa. Patronat medialny objęły m.in. niezalezna.pl, Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie i Telewizja Republika.