Przejdź do treści

Dr Jerzy Targalski: Zanim dojdzie do konfliktu na tle rewolucji neokomunistycznej, to wybuchną konflikty na innym tle - Dziennikarski poker.

TV Republika - Dr Jerzy Targalski: Zanim dojdzie do konfliktu na tle rewolucji neokomunistycznej, to wybuchną konflikty na innym tle - Dziennikarski poker.

Gościem Marcina Bąka w programie „Dziennikarski poker” był dr Jerzy Targalski. Temat rozmowy dotyczył spraw związanych z Izraelem.

- Dotychczas w Izraelu rządziła prawica. Natomiast większość żydów amerykańskich jest lewicowa i stoją na czele całej rewolucji komunistycznej, neomarksistowskiej w tej chwili, która się toczy w Stanach Zjednoczonych - powiedział.

- Ja’ir Lapid, który ma być premierem po Naftaliu Bennettcie należy do środowisk skrajnie lewicowych. W tym rządzie jest wiele sprzeczności. Zanim dojdzie do konfliktu na tle rewolucji neokomunistycznej, to wybuchną konflikty na innym tle - stwierdził dr Targalski. 

- Państwo Izrael jest państwem żydowskim z definicji, czyli z zapisów konstytucji. Tak naprawdę którzy nie są żydami są obywatelami drugiej kategorii. Żydzi zawsze odwołują się do moralności, chociaż sami jej nie stosują - oznajmił.