Skip to main content

Nasz News!!! Wiemy co jutro powie Plusk ws. Stadionu Narodowego


Przepraszamy, ale ze względu na "absolutnie wyjątkowe" okoliczności cytujemy za Gazetą Wyborczą: "Będę bezwzględny wobec osób, które zawiniły ws. Stadionu Narodowego - zapowiada premier, który przebywa w Bukareszcie na trwającym kongresie Europejskiej Partii Ludowej. Premier Donald Tusk zapowiedział kontrolę w Ministerstwie Sportu i Narodowym Centrum Sportu.

Tusk powiedział dziennikarzom w Bukareszcie, że już w nocy rozmawiał z minister sportu Joanną Muchą oraz dyrektorem NCS Robertem Wojtasiem. Szef rządu zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się jakiekolwiek nieprawidłowości ze strony Narodowego Centrum Sportu bądź resortu sportu - będzie bezwzględny wobec osób, które zawiniły".

Boże, jaki ten Plusk srogi, a jaki zdeterminowany i jakie decyzje podejmie w ten poniedziałek... no, strach się bać! Taki Grupiński to znowu zaliczy "czółko", albo "mukę":) Drżymy o przyszłość Muchy, bo przecież jak się taki srogi Plusk rozpędzi to jeszcze gotów Blattera odwołać. O Platiniego jesteśmy spokojni, bo on nie jest FIFA tylko UEFA.

Nie denerwujcie się. Eeeee tam... my wiemy, co powie. Szczegóły do obejrzenia:)