Przejdź do treści

1. "To była owacja dla Polaków, nie dla mnie." - Prezydent Andrzej Duda. „Jestem Prezydentem RP. Reprezentuję Polaków. To była owacja dla Polaków, nie dla mnie. Dla całego naszego społeczeństwa za to, że w trudnym czasie niosą pomoc”...

1. "To była owacja dla Polaków, nie dla mnie." - Prezydent Andrzej Duda. „Jestem Prezydentem RP. Reprezentuję Polaków. To była owacja dla Polaków, nie dla mnie. Dla całego naszego społeczeństwa za to, że w trudnym czasie niosą pomoc” – Prezydent Andrzej Duda o spontanicznym spotkaniu z mieszkańcami na ulicach Lwowa. 🇵🇱🤝🇺🇦

2. Lwów. Szczyt Trójkąta Lubelskiego. Prezydent RP Andrzej Duda we Lwowie podczas wspólnej konferencji z Prezydentem Ukrainy i Litwy: Wspieraliśmy Ukrainę, wspieramy i nadal będziemy ją wspierali różnymi formami.

3. Prezydent: Wizyta we Lwowie miała elementy o charakterze symbolicznym. Wizyta we Lwowie miała elementy o charakterze symbolicznym – to podpisanie wspólnej deklaracji Prezydentów Trójkąta Lubelskiego i wizyta na Cmentarzu Orląt we Lwowie, gdzie oddaliśmy hołd poległym polskim żołnierzom i żołnierzom ukraińskim – powiedział Prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej po powrocie z Ukrainy do Polski.

4. Spotkanie z Polakami we Lwowie. Na zakończenie wizyty w Lwowie Prezydent Andrzej Duda złożył wizytę w Katedrze pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i spotkał się z przedstawicielami polskiej społeczności.