Przejdź do treści

🔴 #Reasumując. Jakubiak Kowalski - nowy program co czwartek na vod.gazetapolska.pl

Jedne z najbardziej wyrazistych głosów związanych z polską sceną polityczną – Marek Jakubiak i Marian Kowalski – startują z nowym programem publicystycznym zatytułowanym „Reasumując. Jakubiak i Kowalski”, w którym w swoim charakterystycznym stylu będą poruszali tematy elektryzujące polskie społeczeństwo.

Premiera w każdy czwartek o godz. 18 na platformie vod.gazetapolska.pl, kanale „Gazeta Polska VD” w serwisie YouTube oraz na portalu www.Niezalezna.pl w sekcji WIDEO.

Newsy z kuluarów polityki, stanowcze opinie, a także niewygodne dla mainstreamowych mediów zagadnienia i przemilczane przez nich tematy – to i wiele więcej czeka na Państwa w najnowszym programie zatytułowanym „Reasumując. Jakubiak i Kowalski”, którego gospodarzami będą Marek Jakubiak oraz Marian Kowalski. Prowadzący raz w tygodniu spotkają się z widzami, aby w swoim stylu podyskutować o bieżącej sytuacji politycznej w Polsce i na świecie oraz o innych sprawach ważnych dla naszego społeczeństwa.

Polityka to teatr. Nie wszyscy są do niego zaproszeni. My jesteśmy od tego, aby go objaśnić – mówi Marek Jakubiak.

Ponad trzydzieści lat aktywnie uczestniczę w życiu społecznym. Takie doświadczenie pozwala trafnie oceniać zagrywki polityków – zapewnia Marian Kowalski, zaznaczając jednocześnie, że dla niego „nie ma tematów tabu w polskiej polityce”.

Zobacz premierowy odcinek

 

Kolejne odcinki emitowane będą w każdy czwartek o stałej porzegodz. 18

👉🏻 Marek Jakubiak – znany przedsiębiorca, działacz społeczny, poseł VIII kadencji Sejmu RP (startował z list Kukiz’15), kandydat na urząd prezydenta RP w 2020 r., prezes partii Federacja dla Rzeczypospolitej.

👉🏻 Marian Kowalski – polski działacz polityczny, samorządowiec, publicysta, były wiceprezes Ruchu Narodowego, a także kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 2015 r.

 

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ » www.bit.ly/Subskrypcja_VOD_GP_YT📍 FB » www.facebook.com/GazetaPolskaVOD

📍 TT » www.twitter.com/GazetaPolskaVOD