Przejdź do treści

Skorumpowani urzędnicy z UE i współpraca Rosji z Niemcami

Dziesiątki milionów euro, które miały trafiać do kieszeni ważnych polityków europejskich w zamian za lobbing na rzecz niektórych państw, to obecnie jeden z najbardziej elektryzujących opinię publiczną tematów. Sprawę korupcji w UE omówili w premierowym odcinku „Reasumując. Jakubiak Kowalski” gospodarze programu - Marek Jakubiak i Marian Kowalski.

- Wyszło na jaw, że ci najbardziej zaangażowani w obszczekiwanie Polski byli taką tubą propagandową do wynajęcie dla państw arabskich – ocenił Marian Kowalski.

Z kolei Marek Jakubiak w trakcie dyskusji podkreślił, że w jego opinii europarlament „jest do rozwiązania”. - On tylko i wyłącznie powoduje, że Europa jest coraz droższa. PE coraz więcej chce, chce wprowadzać swoje podatki i chce być państwem. Polacy nie powinni się dać na to nabrać – stwierdził Marek Jakubiak.

Premiera nowych odcinków w każdy czwartek o godz. 18.00 na na platformie vod.gazetapolska.pl, kanale „Gazeta Polska VD” w serwisie YouTube oraz na portalu www.Niezalezna.pl w sekcji WIDEO.

 

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ » www.bit.ly/Subskrypcja_VOD_GP_YT📍 FB » www.facebook.com/GazetaPolskaVOD

📍 TT » www.twitter.com/GazetaPolskaVOD