Skip to main content

Co zostanie po Platformie?

Redakcja vod: naprawdę dużo zostanie po Platformie - np. takie filmy:) Nagrywajcie i kolekcjonujcie - to trzeba zachować dla następnych pokoleń, bo nie uwierzą:)

FILMY:
1. Kandydat do Oskara w kat. główna rola męska - sekwencja pokonywania przeszkód terenowych już jest kultowa...
2. Buduje się! Normalnie taki zapieprz, że nie mają kiedy załadować:)
3. Kino "Odeon" z 1908 roku, położone w ścisłym centrum Łodzi, przy dawnej ulicy Przejazd 2, a obecnie Tuwima tuż przy ul. Piotrkowskiej. Było to pierwsze kino w Polsce. Wprawdzie wpisane do rejestru zabytków, ale aj tam, aj tam jakieś ruiny. Po co nam to? Ludzie, przecież to CEZARY GRABARCZYK tworzy prawdziwą historię kina:))) To skarb. On jest jak Marlon Brando i Richard Gere w jednym.

Jednak ten Tusk to ma kadry!!!
A Model z Gdańska, który na ministerialnym stołku zastąpił Grabarczyka jeszcze lepszy:)
Tak, Sławek N. jest tak zjawiskowy, że zasługuje na osobne kino - pokażemy już wkrótce i De Niro, Al Pacino, a nawet Linda powinni być mocno zaniepokojeni, bo co oni wiedzą o tym jak się "kroi" frajerów? Niby fakt, że ta Unia coś tam teraz wykryła, ale kto by się przejmował takim kwękoleniem. A jakby co, to Don Tuskone ma takie dojścia do Angeli, że oni mogą Sławkowi skoczyć tam, gdzie zdaniem Biedronia Kalisz ma punkt "g". I od razu z ostrożności procesowej przyznajemy, że może ma. Nie wiadomo. Nas to nie interesuje. To są ich prywatne sprawy. Na razie my się kochamy w Grabarczyku. Czy ktoś wie, gdzie można kupić jego plakat? Albo chociaż pocztówkę ze Sławkiem?