Skip to main content

W TV TEGO NIE POKAZUJĄ - Andrzej Duda w Gdyni i w Gdańsku w historycznej sali BHPDwa spotkania Andrzeja Dudy w Trójmiescie: Gdynia i sala BHP w Stoczni Gdańskiej.

16 kwietnia w historycznej Sali BHP w Stoczni Gdańskiej odbyło się przedwyborcze spotkanie kandydata na urząd Prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami Gdańska. Sala w której kiedyś Lech Wałęsa podpisywał pamiętne porozumienia sierpniowe zapełniła się po brzegi, a oklaskom i owacjom na stojąco nie było końca. Na spotkaniu stawili się oprócz mieszkańców Gdańska również min. posłowie ; Jolanta Szczypińska, Beata Szydło, Andrzej Jaworski, Jarosław Sellin i Janusz Śniadek oraz legendarny opozycjonista Andrzej Gwiazda któremu odśpiewano sto lat z okazji niedawnych 80 urodzin.

Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda powiedział w swoim przemówieniu, że jego prezydentura w przeciwieństwie do Bronisława Komorowskiego nie będzie bierna. Zapewnił, że zrobi wszystko aby Polakom żyło się coraz lepiej, żeby młodzi ludzie nie byli zmuszeni do wyjazdu z kraju , żeby nie dzielić i nie rozdzierać polskich rodzin. W krajach Europy Zachodniej władza dba o obywateli, a nie tak jak u nas podnosi podatki na wszystko, nawet na ubranka dla dzieci z czym Bronisław Komorowski się zgadzał przez całą kadencję.

Andrzej Duda zapewnił też min. że doprowadzi do repolonizacji gospodarki i odzyskiwania polskich przedsiębiorstw i banków. Ochroni polskie lasy przed prywatyzacją, doprowadzi do odbudowy polskiej armii , przemysłu stoczniowego i górnictwa. Po rządach obecnej koalicji PO-PSL kraj trzeba odbudowywać i naprawiać. Trzeba zmienić władzę bo ta władza zawiodła i tylko okłamywała Polaków.