Skip to main content

Klątwa Demokracji


Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 611: Klątwa Demokracji 
"Brak szybkiej i adekwatnej reakcji ze strony właściwych organów państwowych na zdarzenia motywowane nienawiścią sprzyjają narastaniu wrogich postaw, utrwalaniu negatywnych stereotypów i uprzedzeń (...). Szczególna odpowiedzialność spoczywa oczywiście na organach ścigania zobowiązanych do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na terytorium naszego kraju, w tym odpowiedniego reagowania na przestępstwa dyskryminacyjne. Niemniej jednak również władze samorządowe powinny podejmować działania, odpowiednio oddziałując na postawy społeczne".

Na szczęście okazało się, że tow. Bondar wcale nie podejmuje się oceny spektaklu i nie ma najmniejszego zamiaru tego robić a wypowiedziane słowa dotyczą spalenia kukły Żyda na Wrocławskim Rynku, a nie powieszenie papieża czy mordowania Kaczyńskiego. Nie od dziś przecież wiadomo, że zabicie Kaczyńskiego to nie jest nienawiść, bo nie jest on ani Żydem, ani czarnoskórym, ani gejem. No chyba, że potwierdzą się słowa tow. Biedronia, a kaczystowski satrapa zrobi przysłowiowy coming out. Wówczas nad polską Demokracją zawisną chmury czarniejsze niż sumienie faszysty. Automatycznie bowiem każda demonstracja KOD-u będzie homofobicznym spektaklem nienawiści. Tym samym o lata świetlne oddali się realizacja sztandarowego hasła: By żyło się lepiej!

MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:
Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Bitcoiny można przesyłać tutaj:
1D2bCQ3r61wgq4L712tcVfmsejTMmFoP7f