NIEZALEŻNA TELEWIZJA DRUGIEGO OBIEGU - Platforma Wideo Gazety Polskiej

TVN na tropie nazistów z lasu

Kanał YouTube: Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 681: TVN na tropie nazistów z lasu 

Nie było łatwo, ale w końcu udało się! Po wielu miesiącach poszukiwań nieustraszony aktyw dziennikarski stacji TVN znalazł w Polsce nazistów. W biały dzień, w środku lasu, gdzieś w okolicach Wodzisławia Śląskiego zorganizowali urodziny Adolfa Hitlera. Były flagi, race, hajle, a nawet tort ze swastyką ułożoną z ciastek. Kilkuosobowy tłum nazistów odśpiewał też dla niepoznaki pieśni w języku niemieckim. Żadna wiewiórka nie złożyła doniesienia do prokuratury, żaden borsuk nie powiadomił policji. Wszystkie zwierzęta są zastraszone, nie od dziś przecież wiadomo, że w kaczystowskiej Polsce istnieje przyzwolenie na propagowanie nazizmu. W Epoce Tuskowskiej walczono z nim skutecznie zamieniając swastyki w symbole szczęścia, w reżimie Kaczyńskiego naziści tkwią w głębokim podziemiu, ale to tylko tak dla niepoznaki, bo każdy wie, że w swoich domach zupełnie legalnie hajlują w łazience przed lustrem. 

Dlatego każdy polski demokrata staje dziś do walki z odradzającym się w polskich lasach nazizmem. Niestety niektórzy towarzysze w ferworze walki klasowej dopuszczają się odstępstw od przyjętej doktryny. Oto tow. Lubnauer dopatruje się przyczyn nie tylko w rządach Kaczora-dyktatora, ale również w braku historii w szkołach. "Mamy sytuacje, w której młodzi ludzie nie pamiętając jak to było, nie wynosząc tego ze szkoły propagują treści faszystowskie (...) Być może warto pomyśleć o tym żeby we wszystkich polskich szkołach odbyły się lekcje, w których się przypomni jakie były skutki faszyzmu". Na takie pomysły nie może być jednak zgody! Nie po to Partia usuwała historię ze szkół, by teraz było jej więcej. Historię przecież z powodzeniem mogą zastąpić zajęcia z tolerancji i LGBT. By żyło się lepiej!
UWAGA! Główną siedzibą resortu jest teraz Steemit, czyli zdecentralizowana platforma blogowa, która wynagradza zarówno twórców, jak i odbiorców, którzy dokonują selekcji najlepszych treści głosując na nie i przekazując pewną część środków znajdujących się w systemie. https://steemit.com/@minprawdy

Zgodnie z decyzją Politbiura resort przystąpił do realizacji 6-letniego planu budowy społeczności wokół tagu REAKCJA, widząc w tym serwisie spory potencjał, który może doprowadzić do realizacji sztandarowego hasła Partii: By żyło się lepiej! By żyło się lepiej WSZYSTKIM!

MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wciąż wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:

Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Kryptowaluty:
BTC: 39JtiqnYPi6Lwd5hJcDKajYXkHKdq3Gcwb
BCC: 3DznsVVupgfURgayTPbQEMZoYmsyM4jmuR
LTC: LM9VKmqJGhAq9kbuhpqUvzar8CZdwRxnVW
LSK: 13176967213875008336L
ETH: 0xf9682b6234312a27d90fb32b577c2221c8a1a585
DASH: XeribePY3XKEmm84n687jwJjdLFWCNazjJ
GAME: GX4iS694RoMmzSDxk1RsZCECCgGi2as37D