Skip to main content

Kotlet Neumanna


Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 733: Kotlet Neumanna
Postępowa opinia całego świata należycie oceniła podłe zagranie reżimowej telewizji, która ujawniła tzw. taśmy Neumanna. Na taśmach tych polityk Koalicji Obywatelskiej szczerze, po partyjnemu rozmawia z aktywem z Tczewa. I to właśnie ta szczerość jest teraz przedmiotem ataku kaczystowskich satrapów. Na szczęście całe zamieszanie w szczerych, prostych słowach wyjaśnił tow. Schetyna:

"Tydzień przed wyborami próbuje się odgrzewać stary kotlet, pokazywać coś, co jest zlepkiem kilku wyrwanych z kontekstu zdań. I rzeczywiście elementów nieparlamentarności języka, za które Sławomir Neumann przeprosił dzisiaj wszystkich. I wydaje mi się, że już będzie pilnował w przyszłym parlamencie, nie tylko tego co mówi, ale w jaki sposób używa znaków interpunkcyjnych."

Dzięki tej zdecydowanej reakcji Partii każdy chłop, każdy robotnik i każdy inteligent wie, że w tzw. taśmach Neumanna chodzi o to co zawsze, gdy nagrywani są demokratyczni politycy - o przecinki i używanie brzydkich słów. Reszta to nic istotnego. No może poza zasadą, którą towarzyszom z Tczewa przedstawił tow. Neumann, a która brzmi: Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił, jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy, to masz problem. Tak, nie od dziś przecież wiadomo, że tylko ludzie z zasadami gotowi są zrealizować sztandarowe hasło Partii: By żyło się lepiej!

MinPrawdy w tworzeniu nowych komunikatów na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:

Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Kryptowaluty:
STEEM: @minprawdy
BTC: 39JtiqnYPi6Lwd5hJcDKajYXkHKdq3Gcwb
BCC: 3DznsVVupgfURgayTPbQEMZoYmsyM4jmuR
LTC: LM9VKmqJGhAq9kbuhpqUvzar8CZdwRxnVW
ETH: 0xf9682b6234312a27d90fb32b577c2221c8a1a585